INDIA - IMTEX
January 21-26
Bangalore - India
HALL 2A - STALL B112
http://www.imtex.in/
FRANCE - INTEROUTIL
Paris Nord Villepinte
ROSCAMAT & 3ARM
April 4-8
http://industrie-expo.com/


Prostota, wszechstronność oraz elastyczność w zastosowaniu i łatwe przemieszczanie w cyklach technologicznych sprawiają, że nasze rozwiązania są niezbędne w produkcji w wielu sektorach przemysłu. Zarówno do obróbki małych jaki bardzo dużych detali.

Nasi odbiorcy rozsiani są po całym świecie, Unia Europejska, Rosja, Ameryka Północna ( Kanada, USA, Meksyk ), Ameryka Łacińska (Brazylia, Wenezuela, Peru, Kolumbia, Chile, Argentyna ), Azja ( Indie, Tajlandia, Singapur, Malezja, Japonia, Chiny, Tajwan, Korea Pd. ), Oceania ( Australia, Nowa Zelandia), Afryka ( Algeria, Maroko, Egipt, RPA )

Dostarczamy proste i efektywne rozwiązania zwiększające efektywność i produktywność. Uwzględniając cenową przystępność prowadzi to do zwiekszenia zysku.

Najlepszym gwarantem wysokiej jakości wykonania i designu, wszechstronności i rentowności jest wdrożenie ponad 18.000 urządzeń na całym świecie. Stawia nas to na niekwestionowanej pozycji śwaitowego lidera.

Nowe projekty i pomysły pozwolą zaoferować naszym klientom zyskowne rozwiązania i przyczynią się do jeszcze bliższej współpracy.


USA, Turkey, Sudámerica, Reino Unido, Portugal, Italia, Holanda, Francia, España, Belgium, Alemania, ...,
projekt i wykonanie
© 2024 · ROSCAMAT
Tecnospiro Machine Tool, SL
Developed by Virtual Labs - v5.0
adres
MOES SP. Z O.O.
ul. Strzeszewskiego 21/16
20-153 Lublin
Polska
E-mail: info@moespoland.pl
telefony
+48 724 049 810
+48 663 196 845